Selectează o Pagină

Anunțuri angajări

Rămâi conectat

Job

Sofer livrator

Producător de echipamente pentru remodelare corporală și fitness angajează pe perioadă nedeterminată șofer livrator pentru distribuție națională. Cerințe: permis categoria B de minim 3 ani; experiența pe autoutilitare de 3,5 tone este obligatorie; minim studii medii;...

citește mai mult
Instalator instalații termice si sanitare

Descrierea jobului: - asamblarea instalațiilor de încălzire termică, (conducte, țevi - presare, filetare, sudură) conform materialului de execuție; - montarea completă a instalațiilor de canalizare, sanitare (băi, toalete); - montajul finit al instalațiilor sanitare;...

OPERATOR MAȘINĂ DE ELECTROEROZIUNE CU FIR

Candidatul ideal: absolvent de liceu, școală profesională, facultate sau student în domeniul tehnic experiența nu este necesară cunoștințe de Autocad 2D cunoștințe de desen tehnic atent la detalii Responsabilități: implementare CAD de tăiere în programul/limbajul de...

Birou

Sos. Nicolina nr. 145
Iasi, Romania

Contact